Stavební pozemky v Lomnici u Sokolova
Stavební pozemky v Lomnici u Sokolova
I n v e s t o r

SD Bohemia Group a.s.
Ukrajinská 10/1488
100 00  Praha 10
tel. 271 016 111
www.sdbohemiagroup.cz

SD Bohemia Group a.s.
 

P r o d e j   p a r c e l

SD Bohemia Group a.s.
Ukrajinská 10/1488
100 00  Praha 10
tel. 731 126 095
www.sdbohemiagroup.cz

SD Bohemia Group a.s.

Kontaktní osoba:
Ing. Iva Riegertová
 

Lokalita

Obec Lomnice leží ve vzdálenosti přibližně 4 kilometrů severně od centra Sokolova v klidném prostředí plném zeleně. V Lomnici žije cca 1200 obyvatel a je spravována místním obecním úřadem. K vybavenosti obce patří mateřská škola, základní škola, pošta, ordinace praktického lékaře a obecní knihovna. V obci se nacházejí jak obchody a restaurace, tak další služby jako např. kadeřnictví a své sídlo zde má několik firem.

Obec má velmi dobrou dopravní dostupnost do Sokolova, využít lze linku MHD, jízda autem do Sokolova trvá cca 5 - 10 minut. Krajské město Karlovy Vary je dnes díky vybudování nového obchvatu města Sokolov dostupné automobilem za cca 15 - 20 minut.

Lomnice leží na trase k rekreačnímu středisku Bublava, které zvláště v zimním období nabízí mnoho možností využití.

Lomnice žije bohatým kulturním a sportovním životem včetně široké nabídky akcí pro děti. Řada sportovních a zájmových klubů nabízí mnoho příležitostí pro velké i malé. K dispozici je víceúčelové hřiště, na kterém se může v současné době hrát nohejbal, volejbal, basketbal, tenis nebo házená. Pro děti je zde veřejné dětské hřiště, které navazuje na klidovou zónu s parkovou úpravou.

Náměstí obce a řada dalších domů a budov prošlo celkovou rekonstrukcí. Pokračuje i další bytová výstavba, rekonstrukce vodovodu a jsou plánovány další akce pro zkrášlení vzhledu obce.

soubor PDF Situace pozemků
(soubor PDF, 920 kB)

O projektu   |   Lokalita   |   Ceník   |   Financování   |   Fotogalerie   |   Formulář   |   Kontaktní informace